Molimo Vas unesite OEM ili FAD broj u polje za pretragu.
Pretraga po OEM broju moguća u formi zapisa kombinacije brojeva (1,2,3...), druge karaktere, znakove i prazna mesta (razmake) nije moguće koristiti.
Pretraga po FAD broju moguća u formi zapisa kombinacije brojeva (1,2,3...), sa i bez tačke (.) druge karaktere, znakove i prazna mesta (razmake) nije moguće koristiti.

Metalac Fad

Slika kontakta

Kontakt

Adresa:
Metalac FAD d.o.o.
Kneza Aleksandra 210,
32300 Gornji Milanovac,
Srbija
El. pošta: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Telefon: +381 32 5155 200
Faks: +381 32 770 489

Ostali kontakti

Direktor Komercijalni direktor Tehnički direktor Prodaja Nabavka
Goran Mijatovic
Tel-+381-32-5155-200
Fax-+381-32-770-489
goran.mijatovic@metalac.com
Marina Jevtic
Tel-+381-32-5155-200
Fax-+381-32-770-489
marina.jevtic@metalac.com
Goran Lučić
Tel-+381-32-5155-200
Fax-+381-32-770-489
goran.lucic@metalac.com
Ilija Jevtic
Tel:+381-32-5155-207
Fax-+381-32-770-489
Ilija.jevtic@metalac.com
Dragica Jevremovic
Tel:+381-32-5155-205
Fax-+381-32-770-489
dragica.jevremovic@metalac.com
      Marija Trnavac
Tel+381-32-5515-206
Fax-+381-32-770-489
marija.trnavac@metalac.com
 
      Marko Radovic
Tel:+381-32-5515-208
Fax-+381-32-770-489
marko.radovic@metalac.com